Visos kategorijos

Polikarbonato kietasis lakštas

Mechaninės savybės

Laikas: 2022-03-07 Pataikymai: 57

(A) mechaninės savybės
1. Smūgio stiprumas: PC atsparumo plokštės atsparumas smūgiams yra puikus, jo atsparumas smūgiams yra 250 kartų didesnis už stiklo storį, 30 kartų didesnis už akrilo lakštą.
Pc atsparumo plokštės atsparumas smūgiams turi pavadinimą "skaidri plieno plokštė".
2. Tempimo stipris yra geras, PC atsparumo plokštės atsparumas karščiui yra geras, net esant 120 ℃, jo tempiamasis stipris vis tiek gali siekti 350 kgf / cm2.
3. Lenkimo stiprumas: PC atsparumo plokštės atsparumas lenkimui yra geras, net jei lenkimo kampas yra 90 °, vis tiek nesulaužomas.
4. Atsparumas nuovargiui ir šliaužimui: PC atsparumas termoplastiko šliaužimui yra geriausias. Net esant aukštai temperatūrai, jo šliaužimas vis dar yra labai mažas.

(B) šiluminės savybės
1. Lydymosi temperatūra: PC atsparumo plokštės lydymosi temperatūra 135 ℃, nuolatinis temperatūros naudojimas iki 120 ℃.
2. Linijinio plėtimosi koeficientas: 7 × 10-5cm / cm / ℃ plastiko linijinio plėtimosi koeficientas yra mažas.
3. Trapumo temperatūra: PC trapios plokštės temperatūra -40 ℃, minimali nuolatinio naudojimo temperatūra -30 ℃, yra neprilygstamas bendras plastikas.
4. Degumas: PC patvarumo plokštė yra vienas iš liepsną slopinančių savaime gesinančių plastikų, kuris kaitinant aukštoje temperatūroje neišskiria toksiškų dujų.

(C) optinės savybės

(D) garso izoliacija
PC atsparios plokštės garso izoliacijos efektas yra 3-4DB didesnis nei stiklo
Saulės šviesos plokštė yra polikarbonato skaidrios plokštės, vadinamos PC skydeliu, prekės pavadinimas. Tai nauja dekoratyvinė medžiaga, pasižyminti dideliu stiprumu, šviesos pralaidumu, garso izoliacija ir energijos taupymu, plačiai naudojama tarptautiniu mastu. Jis pasižymi puikiu lengvu svoriu, atsparumu oro sąlygoms, itin stipriu, antipirenu ir garso izoliacija, yra plačiai pripažintas architektūrinio dizaino, apdailos inžinerijos, aplinkos inžinerijos ir reklamos pramonėje. Saulės šviesos plokščių pardavimo apimtys tarptautinėje rinkoje auga 20% per metus. Palaipsniui atnaujinant buitinius pastatus, daugelis pagrindinių nacionalinių statybos projektų ėmėsi iniciatyvos diegti saulės šviesos plokštes, kurios sukaupė vertingos projektavimo, statybos ir kasdienės priežiūros patirties, kad reklamuotų šią medžiagą Kinijoje.

Pajūrio apžvalgos koridorius-1

Ankstesnis RašytiNė vienas

Kitas RašytiGreitaeigė tvora

WhatsApp