Visos kategorijos

Tuščiaviduris polikarbonato lapas

Sienų dizaino mokykla

Laikas: 2022-03-07 Pataikymai: 43

Atsparumas dilimui: Apdorojus anti-UV danga, PC plokštės atsparumas dilimui gali padidėti kelis kartus ir yra panašus į stiklo. Karštas formavimas gali būti šaltai sulenktas į tam tikrą lanką be įtrūkimų ir gali būti pjaustomas arba gręžiamas iš naujo. Apsaugos nuo vagystės ir šaudymo kompiuteriai gali būti suspaudžiami kartu su stiklu, kad susidarytų ligoninių, mokyklų, bibliotekų, bankų, ambasadų ir kalėjimų apsauginiai langai, kuriuose stiklas pagerina lapo kietumą ir atsparumą dilimui. Kompiuteris taip pat gali būti spaudžiamas kartu su kitais kompiuterio sluoksniais arba akrilu tradicinėms saugos programoms.

Apsauga nuo UV spindulių: apsauga nuo ultravioletinių spindulių, tik kai kurie vieno sluoksnio paviršiai tampa geltoni arba migloti ilgai veikiant saulės spinduliams. PC plokštė pasižymi puikiomis šilumos izoliacijos savybėmis, kurios yra maždaug 16% didesnės nei tokio paties storio stiklas, ir gali veiksmingai blokuoti šilumos perdavimą. Nesvarbu, ar norite išlaikyti šilumą žiemą, ar sustabdyti šilumos įsiskverbimą vasarą, PC plokštė gali veiksmingai sumažinti pastato energijos sąnaudas ir taupyti energiją.

Degimo slopinimas: PC plokštė turi gerą antipireną, degdama neišskiria toksiškų dujų, jos dūmų koncentracija yra mažesnė nei medienos ir popieriaus, ir yra identifikuojama kaip pirmos klasės antipireninė medžiaga, atitinkanti aplinkos apsaugą. standartus. Po 30 s deginimo mėginių jo degimo ilgis neviršijo 25 mm, o degios dujos suskyla tik tada, kai karštas oras siekė net 467 ℃. Todėl, atlikus atitinkamą matavimą, laikoma, kad jos ugnies charakteristikos yra kvalifikuotos.

Atsparumas cheminėms medžiagoms gali: nereaguoti į rūgštį, alkoholį, sultis, gėrimus; taip pat turi tam tikrą atsparumą benzinui, žibalui, kontaktuojant su 48h neatsiras įtrūkimų ar nepraras šviesos pralaidumo. Tačiau cheminis atsparumas tam tikroms cheminėms medžiagoms (tokioms kaip aminai, esteriai, halogeninti angliavandeniliai, dažų plovimo priemonės) yra prastas.

Lengvas svoris: polikarbonato tankis yra apie 1.29/cm, maždaug perpus lengvesnis už stiklą, pvz., pagamintas iš tuščiavidurio PC plokštės, jo masė yra 1/3 organinio stiklo, stiklo 1/15 ~ 1/12 ar pan. Tuščiavidurė PC plokštė turi puikų standumą ir gali būti naudojama kaip karkasinis elementas. lengvas PC plokštės svoris daro konstrukciją saugesnę ir patogesnę, taip pat gali žymiai sutaupyti siuntimo ir taurės statybos laiką bei sąnaudas.

Ankstesnis RašytiNė vienas

Kitas RašytiPrekybos centro fasadas

WhatsApp