Visos kategorijos

Polikarbonato reljefinis ir gofruotas lakštas

Gėlių kambarys

Laikas: 2022-03-07 Pataikymai: 104

Nuo būsimų stogų dizaino iki neperšaunamų langų
Kai bus įdiegtas reikiamas funkcionalumas, polikarbonato lakštai suteikia daugiau galimybių naudoti tiek viduje, tiek išorėje, pridūrė dr. Benzas: „Pavyzdžiui, klonuotos daugiasluoksnės medžiagos gali užtikrinti geras izoliacines savybes, panašias į trigubo stiklo paketą. Dėl ypatingo lankstumo naudojant , suformuotą klono lakštą lengva formuoti, tačiau jis išlieka tvirtas ir patvarus, be to, dizaino laisvumu jis lenkia daugelį kitų medžiagų. Be to, lakštas pasižymi dideliu UV stabilumu ir atsparumu įbrėžimams. Pačioms plokštėms formuota kloninė Hygar klasė taip pat siūlo itin aukštus saugumo standartus, o asortimentas yra ne tik neperšaunamas, bet ir atsparus sprogimui. Šios savybės ypač svarbios statant klientų aptarnavimo zonas, taip pat visuomeninius pastatus.

Polikarbonato lakštai leido drąsiai sukurti vaizduotės dizainą, pvz., Airbus A380 oro uosto terminalą, naują geležinkelio stotį Uhane, Kinijoje ir Vokietijos paviljoną 2010 m. Šanchajaus pasaulinėje parodoje. Naujojo greitojo geležinkelio Pekinas-Honkongas dalis Uhano stotis yra pastatyta iš 16-25 mm storio daugiasluoksnių lakštų, kurie ne tik suteikia šiuolaikišką išvaizdą, bet ir įmantrų visos infrastruktūros dizainą. Po 54,000 2 mXNUMX stogu iš polikarbonato buvo sukurtas didingas ateities pastatas.

Apsaugos nuo triukšmo sienelės viešose vietose yra visiškai kitokia daugiafunkcinių plokščių taikymo sritis. Abiejose greitkelio pusėse visur yra pilkos betoninės sienos, skirtos apsaugoti vietos gyventojus, tačiau joms trūksta tam tikro vizualinio patrauklumo. Wimas Van Eynde'as, „Bayer MaterialScience“ polikarbonato lakštų skyriaus pasaulinis viešojo transporto projektų vadovas, paaiškina: „Iš iki 18 mm storio lakštų pagamintos skaidrios sienos gali atitikti visus atitinkamus teisinius reikalavimus ir puikiai susilieti su aplinkiniu kraštovaizdžiu. Lengvai naudojami ir ekonomiški, jie taip pat yra nekenksmingi aplinkai ir atsparūs grafiti ir cheminėms medžiagoms. Specialiai sukurta antipireno klasė atitinka griežtus ugnies ir dūmų toksiškumo reikalavimus.

Ankstesnis RašytiNė vienas

Kitas RašytiPrekybos centro viršus

WhatsApp